KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14419105
nr 1441 9105
Etsningar
3 st, Föreningen för grafisk konst, Albert Engström/Olle Hjortzberg, yttermått inklusive ram: 32x42-47x36 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:57:51
150 kr